• Акумулююча (буферна) бочка DRAZICE UKV 500, 470 л

    Історія чеського бренду DRAZICE бере свій початок в 1900 році, коли була створена фірма "Зерновий склад". Це був млин і облаштована в ньому пекарня. В 1910 році нове керівництво фірми змінює сферу діяльності і вирішують будувати гідроелектростанцію. Наступні 7 років підприємство постачало електрикою 70 населених пунктів. В 40-х роках фірму націоналізували і вона поступово стала збитковою.

    На початку 60-х років компанія знову змінює напрям діяльності і розпочинає виробництво водонагрівачів. В наступні десятиліття DRAZICE динамічно розвивається, випускаючи 13 тисяч водонагрівачів в рік. На початку 90-х років підприємство значно розширює свою діяльність, впроваджує сучасні технології і стає одним з ведучих європейських виробників накопичувальних ємностей і бойлерів. 

    Сьогодні чеська Дражіце - це сучасна компанія, яка втілюючи в собі традиції минулих десятиріч, виготовляє якісну продукцію, що користується широким попитом в країнах Європи а також і на ринку України.

    Сайт Компанії

    Акумулюючі баки UKV виготовляються без внутрішнього резервуара обємом 316 і 470 літрів. Ці бочки призначені для відокремленого керування опалювальною системою шляхом наповнення їх тепловим насосом в режимі динамічної або пливучої конденсації. Дані теплоакумулятори можна також використовувати для збільшення обєму системи і захисту від несправностей. Акумулюючі баки UKV продаються тільки з ізоляцією чеського виробництва. 

         

             Акумулююча ємність без внутрішнього резервуара DRAZICE UKV 500, 470 л

          

             Характеристики:


          Об"єм, л - 470

          Діаметр, мм - 700

          Висота, мм -1937

          Вага (з ізоляцією), кг - 103

          Максимальний тиск, МРа - 0,6

          Максимальна температура води в баці, град.С - 90

                           

                                     

Купити бочку DRAZICE в інтернет магазині «РО-Маркет» можна в таких містах як Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Суми, Полтава, Черкаси, Мукачево

Кількість теплообмінників
Наявність теплообмінників, шт: без теплообмінника
Обєм буферної ємності
Обєм буферної ємності, л: 500

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Акумулююча (буферна) бочка DRAZICE UKV 500, 470 л

  • Виробники DRAZICE (Чехія)
  • Модель: UKV 500
  • Артикул: 01-0654
  • Наявність: Є в наявності
  • 30809.91 грн


бочка акумулююча, буферна ємність, бочка буферна, бочка для котла, ємність для сонячних панелей, бочка для гарячої води