Історія чеського бренду DRAZICE бере свій початок в 1900 році, коли була створена фірма "Зерновий склад". Це був млин і облаштована в ньому пекарня. В 1910 році нове керівництво фірми змінює сферу діяльності і вирішують будувати гідроелектростанцію. Наступні 7 років підприємство постачало електрикою 70 населених пунктів. В 40-х роках фірму націоналізували і вона поступово стала збитковою.

    На початку 60-х років компанія знову змінює напрям діяльності і розпочинає виробництво водонагрівачів. В наступні десятиліття DRAZICE динамічно розвивається, випускаючи 13 тисяч водонагрівачів в рік. На початку 90-х років підприємство значно розширює свою діяльність, впроваджує сучасні технології і стає одним з ведучих європейських виробників накопичувальних ємностей і бойлерів. 

    Сьогодні чеська Дражіце - це сучасна компанія, яка втілюючи в собі традиції минулих десятиріч, виготовляє якісну продукцію, що користується широким попитом в країнах Європи а також і на ринку України.

    Сайт Компанії

    Акумулюючі баки NAD v5 виготовляються з фланцем з міжцентровою відстанню болтів 210 мм для монтажу фланцевого нагрівального елемента ТРК. Бочку можна виготовити і з більшою кількістю патрубків. Ємність має два теплообмінника з площею поверхні кожного 1,5 м2 для приєднання опалювальної системи типу SOLAR. На замовлення покупця, розміщення і кількість патрубків можна змінити. В стандартному виконанні фланець є заглушеним. Акумулюючі баки продаються як з ізоляцією українського чи чеського виробництва, так і без ізоляції.

         

            Акумулююча ємність DRAZICE NAD 500 v5, 475 л 

         Характеристики:


          Об"єм, л - 475

          Діаметр, мм - 600

          Висота, мм - 1965

          Вага (з ізоляцією), кг - 138

          Максимальний тиск, МРа - 0,3

          Максимальна температура води в баці, град.С - 90

          Максимальна кількість і потужність ТЕНа, кВт - 1*9 + 1*12

          Клас енергоефективності - С

                    Інструкція NAD 

                          

Купити бочку DRAZICE в інтернет магазині «РО-Маркет» можна в таких містах як Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Суми, Полтава, Черкаси, Мукачево

Кількість теплообмінників
Наявність теплообмінників, шт: нижній і верхній теплообмінник
Обєм буферної ємності
Обєм буферної ємності, л: 500

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Акумулююча (буферна) бочка DRAZICE NAD 500 v5, 475 л

  • Виробники DRAZICE (Чехія)
  • Модель: NAD 500 v5
  • Артикул: 01-0672
  • Наявність: Є в наявності
  • 21611.70 грн


бочка акумулююча, буферна ємність, бочка буферна, бочка для котла, ємність для сонячних панелей, бочка для гарячої води