• Сталевий радіатор Stelrad 22 Novello 500х1100 нижнє підключення

Радіатори сталеві Stelrad - це вдале поєднання безкомпромісної європейської якості і помірної ціни.

Голландська компанія Stelrad працює на ринку опалювальної техніки з 1925 року ! За весь час свого існування бренд завжди займав лідерські позиції серед інших виробників сталевих радіаторів Європи. І сьогодні радіатори Stelrad займають вагому частку в продажах радіаторів по Європі а також і в Україні.

Всі радіатори Стелрад які ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині «Ро-маркет» виготовляються тільки на найбільшому заводі Stelrad в Голландії !

Радіатори Стелрад стали такими популярними і затребуваними завдяки ряду переваг і особливостей:

        Всі радіатори проходять повне знежирення, ферофосфацію і пасивацію. Далі їх грунтують методом катодного лакування (електролізу). Наступним етапом є обробка за допомогою спеціального порошкового напилення і обпалювання. На завершальному етапі радіатори знову фарбують кінцевим слоєм фарби яка має стійкість до корозії, ідеальний білосніжний колір і блиск. Таке фарбування забезпечує простий догляд за радіаторами і довгі роки служби !

        Радіатори Стелрад є високопродуктивними і мають вищу порівняно з іншими виробниками тепловіддачу за рахунок збільшеної поверхні внутрішнього міжстінкового теплообмінника !

        Стелрад є низькотемпературними компактними радіаторами які виготовлені з холоднокатаного тонкого листового металу. Конвекційний лист приварений до каналів з теплоносієм що дозволяє ефективно використовувати ці радіатори в поєднанні з сучасними енергозберігаючими опалювальними системами. Ці радіатори продуктивно працюють навіть при низьких температурах і характеризуються низькою тепловою інерцією.

        Радіатори універсальні ! Тобто радіатор з нижнім правим підключенням можна обернути задньою стінкою до переду і отримаємо нижнє ліве підключення.

        В заводський комплект вже входить кріплення, заглушки, розповітрювач і клапан під терморегулятор в радіаторах з нижнім підключенням.

        Кожен радіатор ретельно упакований в картонну упаковку з плівкою. На кутах присутній додатковий картонний або пластмасовий захист.

        Радіатори Стелрад ідеально підходять для обігріву житлових, офісних і громадських приміщень!

        Гарантія складає 10 років за умови дотримання всіх норм експлуатації. Всі радіатори є сертифіковані в Європі і Україні.

 

Stelrad Novello 22 500×1100

Гарантія якості по ISO 9000.

Країна виробник - Нідерланди.

Потужність – 1643 Вт.

Вага – 27,02 кг.

Потужність вказана для температури приміщення 20°С при температурах носія 75/65°С.

Товщина (глибина) від передньої до задньої стінки – 100 мм

Максимальнодопустима робоча температура 110°С

Максимальнодопустимий робочий перепад тиску 1,0 МПа

 

Купити сталевий радіатор Stelrad в інтернет магазині «РО-Маркет» можна в таких містах як Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Суми, Полтава, Черкаси, Мукачево

Висота радіатора
Висота, мм: 500
Підключення радіатора
Підключення: Нижнє
Потужніть радіатора
Потужніть, Ват: 1643
Тип радіатора
Тип: 22
Ширина радіатора
Ширина, мм: 1100

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сталевий радіатор Stelrad 22 Novello 500х1100 нижнє підключення

  • 2908.20 грн