"РО-Маркет" пропонує вам утеплювач ISOVER від французького концерну SAINT-GOBAIN. Історія компанії бере свій початок у 1665 році, коли була створена королівська дзеркальна мануфактура, що виготовляла дзеркала для Версальського палацу.

    З того часу компанія динамічно розвивалася - в період з 1853 по 1904 рр. відкривалися нові виробництва в Німеччині, Італії та Іспанії. І станом на сьогодні філії Saint-Gobain представлені в країнах Європи, Азії, Латинської Америки, США, Австралії і Нової Зеландії.

    Французький концерн є світовим лідером у виробництві теплової і звукової ізоляції, гіпсокартону, гіпсових сумішей, сайдингу, будівельних розчинів і труб.

    Першу теплоізоляцію компанія почала виготовляти вже в 1937 році. На початку Другої світової війни Isover володіє сучасними на той час технологіями виробництва скловолокна і забезпечує 1/3 всього обєму мінеральної вати, яка тоді була в Європі. Сен-Гобен провела перший міжнародний конгрес з питань теплоізоляції і після війни створила спеціальний Комітет досліджень для розвитку нових технологій виробництва скловолокна.

    Компанія першою винайшла технологію волокноутворення TEL, яка полягала в тому, що волокна утворювалися в центрифузі шляхом витягувалися з розплавленого скла у потоці гарячого газу. Відтак утеплювач на основі скловолокна важив набагато менше утеплювача виготовленого з камяної вати.

    Ще однією заслугою концерну Saint-Gobain є те, що вони у 1986 році винайшли упаковку MULTIPACK. Це по суті поставка пакетованої під пресом продукції на палетах. Така упаковка добре захищає утеплювач від впливу атмосферних явищ, а також дозволяє зменшити затрати на транспортування. 

    В Україна компанія представлена з 1996 року такими продуктами, як утеплювачі ISOVER та ISOTEC, що добре зарекомендували себе в приватному і промисловому будівництві.

    Утеплювач ISOVER Теплий дім це універсальний ізоляційний матеріал, який має відмінну якість і помірну ціну. Виготовлений по запатентованій технології волокноутворення TEL. "Теплий дім" виготовляється з природніх матеріалів - пісок, сода, вапно і відповідає всім гігієнічним нормативам, завдяки чому, може використовуватися в дитячих  і медичних закладах.
    ISOVER Теплий дім застосовується для утеплення скатних покрівель, мансардів, різного роду перекриття і для утеплення підлог.

         Утеплювач рулонний ISOVER Теплий дім 50 мм (17,1 кв.м/рул)

              

             Характеристики:

 

          Товщина, мм - 50

          Довжина, мм - 7000

          Ширина, мм - 1220

          Кількість в упаковці, м2 - 17,1          

          Кількість в упаковці, плит/матів - 2

          Тип матеріалу (форма) - рулон

          Теплопровідність λ10 Вт/(м.К), не більше - 0,040

             Група горючості - НГ

          

             Приклад утеплення покрівлі:


        


             Приклад утеплення Перекриття:


                       

            

             Особливості:


         - Забезпечує надійний тепловий захист завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності

         - Відноситься до групи негорючих матеріалів

         - Якість продукції контролюється у відповідності до європейських стандартів 

         - Добре пропускає вологу і забезпечує її відвід від конструкцій

         - Безпечна для здоровя і екології

         - Надійний захист від шуму

           

            

                      

Купити утеплювач ISOVER в інтернет магазині «РО-Маркет» можна в таких містах як Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Суми, Полтава, Черкаси, Мукачево

Товщина вати
Товщина вати, мм: 50
Форма (тип) утеплювача
Форма (тип) утеплювача: Рулон

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Утеплювач в рулоні ISOVER "ТЕПЛИЙ ДІМ" 50 мм (17,1 кв.м/рул)

  • Виробники ISOVER
  • Модель: ISOVER Теплий дім
  • Артикул: 01-0652
  • Наявність: Є в наявності
  • 459.81 грн


утеплювач Львів, Ізовер ціна, купити Ізовер Профі, скловата, мінеральна вата, мінвата, камяна вата, утеплювач 50 мм, утеплювач для стін, скловата для покрівлі, мінвата для утеплення