Світильники, бра, торшери, люстри, вітражні лампи, лампи Тіфані, вітражі

    В цьому розділі нашого сайту Ви зможете обрати будь який світильник для Вашої кімнати чи для цілого будинку. Ми пропонуємо купити торшери, потолкові люстри, лампи бра, абажури, настільні лампи, нічні лампи, нічнички, лампи і плафони в стилі Тіфані, вітражні світильники, ретро лампи, лампи ручної роботи, ламочки Едісона ! 

    Особливу увагу звертаємо на лампи ручної роботи ! В нас є ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО вітражних ламп і вітражів !!! Ми творимо настільні лампи використовуючи техніку Тіфані. Всі наші вироби є унікальними і виготовленими в одному екземплярі. Процес створення лампи починається з підбору ескізу і форми лампи, далі підпираємо по кольору якісне американське скло Spectrum glass, і приступаємо до вирізання і обпилювання кожного кусочка скла і його спаювання між собою за допомогою припою. На кінцевому етапі лампа тестується, патинується і перевіряється якість всіх швів і дрібних деталей! Ми пишаємося своїми лампами і виготовляємо їх з любовю і великим задоволенням. Також можемо виготовити лампу під замовлення індивідуально для Вас ! 

    Окремим напрямом нашої діяльності є виготовлення вітражів. Так, кожен з нас, облаштовуючи свою оселю, хоче зробити її затишною, зручною і такою, в якій приємно відпочити після важкого робочого для, чи після далекої подорожі. Ми хочемо щоб Вас зустрічав дім теплом і мяким світлом вітражних світильників і вишуканим інтерєром. Цього можна досягнути, вставляючи в міжкімнатні двері чи вікна вітражне скло, замість звичайного. Використавши вітражні вставки в двері, ви будете кожного дня милуватися чарівним і неповторним інтерєром вашої оселі.

    Тож обирайте і замовляйте Свою лампу на нашому сайті і будьте впевнені і задоволені від покупки ! 


Ретро лампа "old Lviv" в стилі Лофт з лампою Едісона

Ретро лампа "old Lviv" в стилі Лофт з лампою Едісона

    Пропонуємо Вашій увазі унікальну настільну лампу "old Lviv". В ній..

750.00 грн

Вітражна ретро лампа "Кажан" ручної роботи

Вітражна ретро лампа "Кажан" ручної роботи

 Пропонуємо гасову лампу ручної роботи "Кажан". Плафон виготовлений з американськог..

2850.00 грн

Вітражний настінний світильник Тіффані Бра ручної роботи

Вітражний настінний світильник Тіффані Бра ручної роботи

    Пропонуємо лампу бра ручної роботи, виготовлену з якісних матеріалів, ..

3150.00 грн

Вітражна лампа Тіффані ручної роботи

Вітражна лампа Тіффані ручної роботи

 Пропонуємо лампу ручної роботи, виготовлену з якісних матеріалів, зокрема американського..

3200.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)