Змішувачі, крани кульові, крани запірні, запірна арматура, терморегулятори, вентилі

Будь який ремонт чи будівництво не обходиться без застосування кранів і змішувачів. Тому, вибір якісної запірно-регулюючої арматури є дуже відповідальним процесом, адже ж Ви маєте бути впевнені в тому, що, залишаючи свою оселю на період коли ви йдете на роботу чи у справах, ви не затопите сусідів і не понесете значних витрат на ремонт свого і чужого житла через кран, який тріснув чи протік.

В цьому розділі нашого сайту Ви можете купити вигідно у Львові та з доставкою по Україні крани кульові (шарові), вентилі, клапани, крани для сантехприладів, а також змішувачі для умивальника, мийки і ванни, душові стійки, лійки і навіть комплекти змішувачів для ванни по дисконтних цінах.

Ми пропонуємо запірно-регулюючу арматуру від відомих і перевірених на ринку України виробників: Armatura (Польща), FADO (Італія), Giacomini (Італія), Icma (Італія), Herz (Австрія), Danfoss, Potato, SD Forte, Solomon та інші.

Ви також можете обрати радіаторні крани для підключення будь якої батареї до системи опалення. В нас можна замовити кутові та прямі радіаторні крани і готові комплекти по дешевих цінах. Для радіаторів з нижнім підключенням пропонуємо вузли (біноклі) нижнього підключення, як в комплекті з термоголовкою, так і з можливістю самостійного підбору терморегулятора і кранів.

Радіаторні крани бувають верхні з ручкою (подача) і нижні (зворотка) під ключ. Біноклі (вузли) для нижнього підключення також бувають кутові (для підключення до труби яка проходить в стіні) і прямі (для підключення до труби опалення яка розміщена в стяжці (підлозі).

Ми пропонуємо широкий вибір кутових і прямих кранів для підключення умивальників, мийок, пральних машин, посудомийок, унітазів, пісуарів і інших приладів.

Окремої уваги заслуговують такі необхідні для системи опалення прилади, як термостатичні головки (терморегулятори). Вони є зручними і стильними девайсами, за допомогою яких можна легко відрегулювати подачу води в радіатор, що таким чином забезпечує економію коштів на опалення.

Реалізуємо також «розумні» термоголовки (термостатичні елементи), якими можна керувати віддалено (через додаток в телефоні). Маємо готові рішення для керування опаленням в цілому будинку від виробника Danfoss з центральною панеллю Danfoss LINK CC WIFI.


Виберіть підкатегорію

Змішувач для умивальника Armatura Salit 4502-814-00

Змішувач для умивальника Armatura Salit 4502-814-00

В комплект Giacomini R470F входять:- терморегулятор- верхній клапан- нижній кранПідключенн..

414.94 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)