Ванни сталеві Львів, Київ, Харків, Дніпро, Чернівці, Одеса, Мукачево

Сталеві ванни є певною мірою компромісним рішенням. Їх вибирають ті клієнти, які не бажають встановлювати у себе вдома важку чавунну сантехніку, але і не довіряють популярним полімерним матеріалам. І чавунні, і сталеві ванни ззовні покривають емаллю, і візуально вони досить подібні. Проте за вартістю сталеві ванни набагато доступніші, ніж чавунні, разом з тим, їх експлуатаційні якості цілком достойні, вони міцні та довговічні.

Переваги сталевих ванн:

  • Мала вага. Повнорозмірна ванна в середньому важить 35-40 кг, що в 3 рази менше, ніж аналогічна чавунна. Такий виріб простіше перевозити та встановлювати.

  • Сталева ванна швидко нагрівається, оскільки сталь має високу теплопровідність.  Це важливо для сімей з маленькими дітьми. Щоправда, для любителів довго ніжитись в гарячій купелі цей фактор стане мінусом - вода у сталевій ванні остигає швидко.

  • Також важливо відзначити, що і сама сталь, і емаль, якою вона вкрита, стійкі до перепадів температур.

  • Порівняно з акриловими ваннами, сталеві більш стійкі до механічних пошкоджень.

  • Гігієнічність матеріалу - адже він не має пор, і в ньому не заводиться грибок. Таку ванну легко тримати в чистоті, вам для цього знадобиться м”яка губка і неабразивні миючі засоби.

  • Доступність. На ринку сантехніки сталеві ванни найдешевші з-поміж інших, щоправда ,це ще залежить від товщини стінок виробу та його дизайну.

  • Ці ванни часто комплектуються ручками та підголовниками, що додає зручності в користуванні, особливо людям літнього віку.


Купити сталеву ванну означає зробити найкращий вибір у співвідношенні ціни і якості, отримати міцний, надійний та довговічний виріб.  

Ви можете гортати сторінку за сторінкою в пошуку, щоб купити сталеву ванну недорого у Львові, але у ro-market.lviv.ua, переконайтесь самі, найнижча ціна на сталеві ванни у Львові, можливість замовити доставку ванни по Львову та області, замовити відправку сталевої ванни Новою поштою зі складів у найбільших містах України, отримати гарну знижку при замовленні кількох товарів.

Телефонуйте 068 316 23 75, ми допоможемо підібрати таку ванну акрилову або сталеву відомих виробників, що Ви залишитесь задоволені на всі 100%!Ваш кошик порожній!