Твердопаливні котли, котли на вугілля, піролізні котли, котли на брикети

    В розділі "Твердопаливні котли" пропонуємо широкий вибір котлів на дрова, вугілля, паливні брикети, а також піролізні котли за доступними цінами від провідних українських і європейських виробників. Продаємо по гуртових цінах котли таких марок як: Viadrus, Thermo Alliance, Atmos, Маяк, Данко та ін.

    На сьогоднішній день вибір твердопаливного котла є дуже важливим і відповідальним етапом в процесі будівництва і, зокрема, монтажу системи опалення в будинку чи реконструкції вже існуючої системи обігріву.

    Перевагами котлів на дрова є значна економія коштів на опалення, адже ж вартість природного газу постійно зростає і опалення будинку газовим котлом перетворюється у дороговартісне задоволення.

    Котли на тверде паливо чудово підходять для опалення приватних будинків, котеджів, дитячих садочків, шкіл і навіть багатоповерхових будинків за умови спорудження і правильного прорахунку міні котелень.

    В нашому магазині ви зможете обрати котел на дрова як з чугунним теплообмінником, так і з сталевим (сталевою сорочкою). Є також вся необхідна "обвязка" до котлів (крани, терморегулятори, термостати, трьохходові клапани, регулятори тяги, труби та фітинг).

    Котли на брикети чи дрова мають і свої недоліки. Так, їх потрібно регулярно завантажувати сировиною для підтримання процесу горіння а також очищати від продуктів згорання (золи). Такі котли не варто залишати без догляду на тривалий час.

    Проте, переваги від використання твердопаливних котлів очевидні - це і економія коштів на опалення будинку, і висока теплова віддача, і тривалий термін експлуатації завдяки простій і надійній конструкції. Деякі моделі котлів можуть працювати навіть за відсутності електрики.

    Тож купуйте вигідно котел на дрова у нашому інтернет-магазині та економте на опаленні взимку !


Ваш кошик порожній!