УТЕПЛЮВАЧ

В цьому розділі нашого сайту Ви можете обрати утеплювач (мінеральну, камяну і скловату) від відомих і перевірених на ринку України виробників ISOVERROCKWOOL,  KNAUF і Техноніколь. Ми запропонуємо Вам найнижчі ціни на ринку  Львова та області !


Утеплення будинку (чи то стін, чи фасаду, чи покрівлі і перегородок) є дуже актуальним сьогодні в умовах постійного здорожчання вартості комунальних платежів, зокрема вартості опалення. В останні десятиріччя в країнах європи власники приватних будинків масово утепляють фасади, для зменшення витрат на обігрів житла. Таку ж ситуацію ми спостерігаємо сьогодні і в Україні. Адже давно відомо, що краще один раз витратити кошти на придбання якісного утеплювача і утеплити ним свій будинок, аніж кожного опалювального сезону платити непосильні суми за газ чи дрова, необхідні для роботи котла. Наші інженери порахували, що вартість утеплення одноповерхового будинку площею 100 м2, окупиться Вам всього за 3-4 роки ! (при середніх витратах на газ, неодхідний для опалення, в сумі 5000 грн/місяць).


Існує багато видів утеплювача, тож давайте розберемося які ж переваги і недоліки мають скловата і мінеральна вата. Отже, скловата існує на світовому ринку давно і має такі властивості:


- Гранична температура використання становить - від -60 град С до +450 град С

- Колючість - є (в камяній ваті ця властивість відсутня)

- Довжина волокон - 15-50 міліметрів

- Клас горючості - негорючий

- Вібростійкість - немає

- Середній коефіцієнт теплопровідності ,λ10 Вт/(м.К) - 0,038 - 0,046


Перевагами скловати є універсальність, висока пружність, більш низька ціна в порівнянні з камяною ватою, пожежна безпека, зручність монтажу, низька теплопровідність і нетоксичність.


Недоліками ж скловати є її високий ступінь вологовбирання, крихкість волокон і небезпечність дрібних скляних волокон для здоровя людини (в основному для монтажників).


Камяну  вату виготовляють з гірських порід вулканічного походження і вона має такі властивості:


- Гранична температура використання становить - від -50 град С до +1114 град С

- Колючість - немає (в камяній ваті ця властивість відсутня)

- Паропропускна властивість - висока (0,3мг/(м.год.Па)

- Клас горючості - негорючий

- Вібростійкість - є

- Середній коефіцієнт теплопровідності ,λ10 Вт/(м.К) - 0,038 - 0,046

 

Тому, перевагами камяного (базальтового) утеплювача є висока теплоізоляційна здатність, гарне паропропускання, пожежна безпека, біостійкість, екологічність, довговічність і простота монтажу.


Рішення щодо вибору утеплювача приймати Вам ! Наше завдання допомогти Вам в цьому непростому виборі !


Ми пропонуємо на ринку України тільки відому, якісну і перевірену майстрами і часом продукцію для утеплення Вашого будинку. Так, Ви зможете вигідно купити в нас утеплювач як рулонний, так і в формі плит, для утеплення стін зсередини, фасадів, перекриттів між поверхами, балконів і лоджій, а також покрівлі ! Маємо великий оптовий склад у Львові на вул. Городоцькій неподалік Мотозаводу. Відтак є можливість самовивозу вашим транспортом, або ж можна домовитися про доставку за умови наявності вільного нашого транспорту.


            Будьте сучасними і далекоглядними - утепляйте свої оселі разом з нами і економте на опаленні в майбутньому !      


Ваш кошик порожній!