Пропонуємо Вам старі вінтажні дошки для оформлення інтер"єрів. Дошка оброблена вручну є екологічним і натуральним матеріалом, який використовується в декоруванні будь-якого приміщення на кшталт спальні, кухні, офісу, кабінету, бару чи кафе. Дошка в лофт стилі сьогодні є дуже популярною серед дизайнерів, забудовників і людей, які бажають самостійно запроектувати і оздобити свою кімнату. 

    Застосовуючи старі вінтажні дошки в інтерєрі, Ви робите своє житло унікальним, стильним і таким, що володіє своїм неповторним характером і індивідуальністю ! Натуральні етно дошки це ціла історія -  вони колись були стіною сараю, підлогою комори чи кнайпи, чиїмось парканом, старим австрійським млином, корпусом скринь, чи навіть підлогою якогось театру. Ці старі, часто тесані вручну дошки, накопичили в собі відлуння минулого - вони памятають голоси наших предків, мають різного роду недоліки і пошкодження такі як сучки, тріщини, дірки зроблені комахами, залишки фарби, сліди від солі, складські штампи, зарубки і позначки давніх теслярів і майстрів по дереву які його обробляли.

    

        Стара морена вологістю і брошована обвітрена дошка VINTAGE MORAINE

      Характеристики:

      Товщина, мм - 20

      Ширина, мм - від 125

      Довжина, мм - від 2200

      Вологість деревини, % - 13 (+- 3)

      Порода, - ялина, сосна, ялиця європейська, липа, вільха, модрина

      Одиниця виміру - м2


      Особливості:


      - морена вологістю

      - рельєфна поверхня

      - сірувато-голуба

      - брошована нейлонно-абразивними щітками для видалення бруду і підкреслення структури

      - тильна сторона гибльована по площині виробу      


           

    Будьте впевнені, що купуючи інтер"єрну дошку в нашому інтернет магазині, ви отримаєте чудовий автентичний і неповторний екологічно чистий матеріал для оформлення приміщень в стилі етно, рустик, вінтаж, шале, кантрі, лофт і стилі мінімалізму.

                              

Купити вінтажну дошку в інтернет магазині «РО-Маркет» можна в таких містах як Львів, Київ, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький, Тернопіль, Ужгород, Миколаїв, Чернівці, Рівне, Дніпро, Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Суми, Полтава, Черкаси, Мукачево

Довжина дошки
Довжина дошки, мм: 2200
Тип дошки
Тип дошки: VINTAGE MORAINE (морена вологістю)
Товщина дошки
Товщина дошки, мм: 20
Ширина дошки
Ширина дошки, мм: 125

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Амбарна морена вологістю (брошована обвітрена) дошка VINTAGE MORAINE, м2

  • Виробники RO-Market
  • Модель: VINTAGE MORAINE
  • Артикул: 01-0702
  • Наявність: Є в наявності
  • 1330.00 грн


Дошка під старовину, амбарна дошка, дошка тесана вручну, вінтажна дошка, лофт дошка, стара дошка, автентична дошка, дошка для інтер"єру, етно дошка, кантрі дошка, дошка для оформлення інтер"єрів, старовинна дошка